HTG68366
| Panel Model | HTG68366 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.4 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| HTG68366 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Ključne besede Desc. | 4.4int Segment LCD 320*240 Module with touch capacitive touch LCD screen |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 320×240 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 89.58 (W) × 67.18 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 102 (W) × 72 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 105 (W) × 77 (H) mm |
| Max. Globina | 2.8 mm |
| Polarizator | Transflective |
| Barvni način | Black/White (Negative) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Tri-color |
| Vožnja | 1/16 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | No B/L |
| Vrsta vmesnika | CPU |
| Vmesni zatiči | 28 Pins |
| Touch Panel | 4-wire Resistive Touch |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand HTG68366.
White Brand HTG68366 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG68366 pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG68366 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG68366 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG68366 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG68366 pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG68366 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG68366 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HTG68366"
- White Brand HTG68366
- HTG68366 podatkovni list
- Slika HTG68366
- HTG68366 cena
- HTG68366 distributer
