HTG12832L-25
| Panel Model | HTG12832L-25 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,1.1 inch, 128×32 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| HTG12832L-25 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | LCD 显示屏 |
| Ključne besede Desc. | 128*32 Dots Graphic LCD Module Outline dimensions: 34.5*17.9mm |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×32 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 29.66 (W) × 8.45 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 32 (W) × 10 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 35 (W) × 17.9 (H) mm |
| Max. Globina | 1.9 mm |
| Polarizator | Transflective |
| Barvni način | Blue/Grey (Positive) |
| Ogled smeri | 6:30 o'clock |
| Količina Količina | Grayscale |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | Parallel/Serial Data |
| Vmesni zatiči | 28 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand HTG12832L-25.
White Brand HTG12832L-25 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG12832L-25 pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG12832L-25 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG12832L-25 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG12832L-25 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG12832L-25 pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG12832L-25 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG12832L-25 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HTG12832L-25"
- White Brand HTG12832L-25
- HTG12832L-25 podatkovni list
- Slika HTG12832L-25
- HTG12832L-25 cena
- HTG12832L-25 distributer
