HTG240160C
| Panel Model | HTG240160C |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.5 inch, 240×160 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| HTG240160C Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | LCD 显示屏 |
| Ključne besede Desc. | 3.5inch 240*160Dots mono LCD Module |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 240×160 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 73.4 (W) × 48 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 67.42 (W) × 44.94 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 77.4 (W) × 61 (H) mm |
| Max. Globina | 1.9 mm |
| Polarizator | Transflective |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Grayscale |
| Kontroler | ST7529 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | Parallel/Serial Data |
| Vmesni zatiči | 26 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand HTG240160C.
White Brand HTG240160C so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG240160C pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG240160C ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG240160C na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG240160C so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG240160C pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG240160C ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG240160C na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HTG240160C"
- White Brand HTG240160C
- HTG240160C podatkovni list
- Slika HTG240160C
- HTG240160C cena
- HTG240160C distributer
