TL035QVH04-TF
| Panel Model | TL035QVH04-TF |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TL035QVH04-TF Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | TL035QVH04 |
| Ključne besede Desc. | TDO 3.5inch 320*240 Transflctive Sunlight Readable TFT LCD Module Display, 54pins RGB |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 320×240 |
| Razmerje | 4:3 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 76.8 (W) × 64 (H) mm |
| Max. Globina | 3.05 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 250:1 (Min.) |
| Kotni kot | 70/70/60/50 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vmesni zatiči | 54 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TL035QVH04-TF.
White Brand TL035QVH04-TF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL035QVH04-TF pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL035QVH04-TF ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL035QVH04-TF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TL035QVH04-TF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL035QVH04-TF pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL035QVH04-TF ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL035QVH04-TF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TL035QVH04-TF"
- White Brand TL035QVH04-TF
- TL035QVH04-TF podatkovni list
- Slika TL035QVH04-TF
- TL035QVH04-TF cena
- TL035QVH04-TF distributer
