TL024QVV07-TF
| Panel Model | TL024QVV07-TF |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TL024QVV07-TF Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | TL024QVV07 |
| Ključne besede Desc. | TDO 2.4' inch 240*320 Transflective sunglight readable tft lcd module, MPU8/16/9/18bit/RGB |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 240×320 |
| Razmerje | 3:4 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 42.72 (W) × 60.26 (H) mm |
| Max. Globina | 2.34 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 250 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 70/70/50/60 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vmesni zatiči | 48 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TL024QVV07-TF.
White Brand TL024QVV07-TF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL024QVV07-TF pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL024QVV07-TF ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL024QVV07-TF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TL024QVV07-TF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL024QVV07-TF pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL024QVV07-TF ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL024QVV07-TF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TL024QVV07-TF"
- White Brand TL024QVV07-TF
- TL024QVV07-TF podatkovni list
- Slika TL024QVV07-TF
- TL024QVV07-TF cena
- TL024QVV07-TF distributer
