TL023QVH03-TM
| Panel Model | TL023QVH03-TM |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TL023QVH03-TM Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | TL023QVH03 |
| Ključne besede Desc. | TDO 2.3 inch 320*240 transmissive TFT LCD module, 65K colors, 36pins RGB |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 320×240 |
| Razmerje | 4:3 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 46.75 (W) × 35.06 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 50.8 (W) × 45.6 (H) mm |
| Max. Globina | 2.3 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 250:1 (Min.) |
| Kotni kot | 70/70/60/50 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 65K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vmesni zatiči | 36 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TL023QVH03-TM.
White Brand TL023QVH03-TM so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL023QVH03-TM pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL023QVH03-TM ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL023QVH03-TM na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TL023QVH03-TM so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL023QVH03-TM pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL023QVH03-TM ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL023QVH03-TM na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TL023QVH03-TM"
- White Brand TL023QVH03-TM
- TL023QVH03-TM podatkovni list
- Slika TL023QVH03-TM
- TL023QVH03-TM cena
- TL023QVH03-TM distributer
