TL028QVV20-TF
| Panel Model | TL028QVV20-TF |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TL028QVV20-TF Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | TL028QVV20 |
| Ključne besede Desc. | TDO 2.8 inch 240*320 transflective sunlight readable tft lcd display module, 65K colors, 37pins CPU |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 240×320 |
| Razmerje | 3:4 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 50 (W) × 69.2 (H) mm |
| Max. Globina | 2.3 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transflective |
| Svetlost | 250 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 70/70/60/50 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 65K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vmesni zatiči | 37 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TL028QVV20-TF.
White Brand TL028QVV20-TF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL028QVV20-TF pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL028QVV20-TF ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL028QVV20-TF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TL028QVV20-TF so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TL028QVV20-TF pdf ali podrobne specifikacije White Brand TL028QVV20-TF ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TL028QVV20-TF na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TL028QVV20-TF"
- White Brand TL028QVV20-TF
- TL028QVV20-TF podatkovni list
- Slika TL028QVV20-TF
- TL028QVV20-TF cena
- TL028QVV20-TF distributer
