LTBSHT702G21CKS

| Panel Model | LTBSHT702G21CKS |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| LTBSHT702G21CKS Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktivno območje | 191.97×143.97 mm |
| Okvir | 260.5×174×8 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 20:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 300/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LTBSHT702G21CKS.
NAN YA LTBSHT702G21CKS so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LTBSHT702G21CKS pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LTBSHT702G21CKS ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LTBSHT702G21CKS na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LTBSHT702G21CKS so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LTBSHT702G21CKS pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LTBSHT702G21CKS ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LTBSHT702G21CKS na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTBSHT702G21CKS"
- NAN YA LTBSHT702G21CKS
- LTBSHT702G21CKS podatkovni list
- Slika LTBSHT702G21CKS
- LTBSHT702G21CKS cena
- LTBSHT702G21CKS distributer

