TCG101WXLP*ANN-AN*01

| Panel Model | TCG101WXLP*ANN-AN*01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG101WXLP*ANN-AN*01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 1280(RGB)×800 , WXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Najboljši pogled na | - |
| Odzivni čas | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Barve prikaza | 16.7M |
| Tip svetilke | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Teža plošče | - |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01.
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG101WXLP*ANN-AN*01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG101WXLP*ANN-AN*01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TCG101WXLP*ANN-AN*01"
- Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01
- TCG101WXLP*ANN-AN*01 podatkovni list
- Slika TCG101WXLP*ANN-AN*01
- TCG101WXLP*ANN-AN*01 cena
- TCG101WXLP*ANN-AN*01 distributer
