Pregled
Specifikacija
TCG101WXLP*ANN-AN*01

TCG101WXLP*ANN-AN*01 Osnovni podatki
| Panel Model | TCG101WXLP*ANN-AN*01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG101WXLP*ANN-AN*01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Drugo ime | - |
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | - |
TCG101WXLP*ANN-AN*01 Optične lastnosti
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.285; Wy:0.310 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
TCG101WXLP*ANN-AN*01 Mehanske lastnosti
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.285; Wy:0.310 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Število pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1695×0.1695 mm |
| Aktivno pregledovanje | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Skupna dim. | - |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:10 |
| Oblika sloga | - |
TCG101WXLP*ANN-AN*01 Signalni vmesnik
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.285; Wy:0.310 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Število pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1695×0.1695 mm |
| Aktivno pregledovanje | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Skupna dim. | - |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:10 |
| Oblika sloga | - |
| Vhodna toka | 350/460mA (Typ.) |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Potrošnja | - |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Položaj | - |
| Višina tona | Pins |
| Znesek | Pin Assignment |
TCG101WXLP*ANN-AN*01 Sistem osvetlitve ozadja
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | Wx:0.285; Wy:0.310 |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Število pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0565×0.1695 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1695×0.1695 mm |
| Aktivno pregledovanje | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Skupna dim. | - |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:10 |
| Oblika sloga | - |
| Vhodna toka | - |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
| Potrošnja | - |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Položaj | - |
| Višina tona | Pins |
| Znesek | Pin Assignment H:Higt VoltageN:No connectionL:Low VoltageA:AnodeC:Cathode" /> |
| Tip svetilke | WLED |
| Izmenjava | - |
| Oblika žarnice | - |
| Lamp Life | 50K(Typ.) (Hours) |
