TCG085WVLQDPNN-GN00

| Panel Model | TCG085WVLQDPNN-GN00 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLQDPNN-GN00 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 184.8×110.88 mm |
| Okvir | 210×134×9.2 mm |
| Površina | Glare (Haze 0%) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00.
Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG085WVLQDPNN-GN00 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG085WVLQDPNN-GN00 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TCG085WVLQDPNN-GN00"
- Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00
- TCG085WVLQDPNN-GN00 podatkovni list
- Slika TCG085WVLQDPNN-GN00
- TCG085WVLQDPNN-GN00 cena
- TCG085WVLQDPNN-GN00 distributer

