TCG084VGLAAANN-AN50

| Panel Model | TCG084VGLAAANN-AN50 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAANN-AN50 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White |
| Aktivno območje | 170.88×128.16 mm |
| Okvir | 199.5×147.4 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 850 : 1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 3 strings WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50.
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG084VGLAAANN-AN50 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 pdf ali podrobne specifikacije Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50 ali drugih Kyocera LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Kyocera distributerja TCG084VGLAAANN-AN50 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TCG084VGLAAANN-AN50"
- Kyocera TCG084VGLAAANN-AN50
- TCG084VGLAAANN-AN50 podatkovni list
- Slika TCG084VGLAAANN-AN50
- TCG084VGLAAANN-AN50 cena
- TCG084VGLAAANN-AN50 distributer

