PM42H3000

| Panel Model | PM42H3000 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | COC |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | PDP |
| PM42H3000 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Aktivno območje | 933.9×532.2 mm |
| Okvir | 1002.4×600 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 10000 : 1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 1.07B (10-bit) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Signalni vmesnik | LVDS , 31 pins |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge COC PM42H3000.
COC PM42H3000 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list COC PM42H3000 pdf ali podrobne specifikacije COC PM42H3000 ali drugih COC LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz COC distributerja PM42H3000 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
COC PM42H3000 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list COC PM42H3000 pdf ali podrobne specifikacije COC PM42H3000 ali drugih COC LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz COC distributerja PM42H3000 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "PM42H3000"
- COC PM42H3000
- PM42H3000 podatkovni list
- Slika PM42H3000
- PM42H3000 cena
- PM42H3000 distributer
