PDP42X

| Panel Model | PDP42X |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | PDP |
| PDP42X Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1024(RGB)×768 (XGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 920.1 × 518.4 (H×V) |
| Okvir (mm) | 1005 × 597 × 60.7 (H×V×D) |
| Svetlost | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | - |
| Kotni kot | - |
| Odgovor | - |
| Barvna globina | 1.07B |
| Osvetlitev ozadja | self , 100K hours |
| Masa | 14.7±0.5Kgs |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | LVDS (1 ch, 10-bit) , Connector , 31 pins |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG Display PDP42X.
LG Display PDP42X so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display PDP42X pdf ali podrobne specifikacije LG Display PDP42X ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja PDP42X na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42X so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display PDP42X pdf ali podrobne specifikacije LG Display PDP42X ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja PDP42X na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "PDP42X"
- LG Display PDP42X
- PDP42X podatkovni list
- Slika PDP42X
- PDP42X cena
- PDP42X distributer
