PDP42T4

| Panel Model | PDP42T4 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | PDP |
| PDP42T4 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 921.6(W)×519.2(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Okvirna velikost | 925.2(W)×522.7(H) ×49.1(D) mm |
| Površina | - |
| Svetlost | 1700 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | - |
| Kotni kot | - |
| Način prikaza | - |
| Najboljši pogled na | - |
| Odzivni čas | - |
| Barve prikaza | 1.07B |
| Tip svetilke | self , 100K hours |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Teža plošče | 11.3/12.1Kgs (Typ./Max.) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins , Connector |
| Okolje | Operating Temp.: 0 ~ 40 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG Display PDP42T4.
LG Display PDP42T4 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display PDP42T4 pdf ali podrobne specifikacije LG Display PDP42T4 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja PDP42T4 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42T4 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display PDP42T4 pdf ali podrobne specifikacije LG Display PDP42T4 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja PDP42T4 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "PDP42T4"
- LG Display PDP42T4
- PDP42T4 podatkovni list
- Slika PDP42T4
- PDP42T4 cena
- PDP42T4 distributer

