LCBSJTA39M2

| Panel Model | LCBSJTA39M2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | CSTN-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LCBSJTA39M2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.18×158.38 mm |
| Okvir | 264×183×12 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 30:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color , CIE1931 22% |
| Odzivni čas | 230/80 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Optional |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (2ch, 8-bit) , 29 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LCBSJTA39M2.
NAN YA LCBSJTA39M2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LCBSJTA39M2 pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LCBSJTA39M2 ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LCBSJTA39M2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBSJTA39M2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LCBSJTA39M2 pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LCBSJTA39M2 ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LCBSJTA39M2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LCBSJTA39M2"
- NAN YA LCBSJTA39M2
- LCBSJTA39M2 podatkovni list
- Slika LCBSJTA39M2
- LCBSJTA39M2 cena
- LCBSJTA39M2 distributer

