LCBKET302M2C

| Panel Model | LCBKET302M2C |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LCBKET302M2C Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 151.66×113.74 mm |
| Okvir | 197×145 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 35:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 260/120 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 22 pins |
| Vhodna napetost | 3.0/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LCBKET302M2C.
NAN YA LCBKET302M2C so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LCBKET302M2C pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LCBKET302M2C ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LCBKET302M2C na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBKET302M2C so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LCBKET302M2C pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LCBKET302M2C ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LCBKET302M2C na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LCBKET302M2C"
- NAN YA LCBKET302M2C
- LCBKET302M2C podatkovni list
- Slika LCBKET302M2C
- LCBKET302M2C cena
- LCBKET302M2C distributer

