LCBHBT161M

| Panel Model | LCBHBT161M |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LCBHBT161M Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 115.17×86.37 mm |
| Okvir | 168×111 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 30:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 240/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 120Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 16 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LCBHBT161M.
NAN YA LCBHBT161M so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LCBHBT161M pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LCBHBT161M ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LCBHBT161M na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBHBT161M so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LCBHBT161M pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LCBHBT161M ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LCBHBT161M na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LCBHBT161M"
- NAN YA LCBHBT161M
- LCBHBT161M podatkovni list
- Slika LCBHBT161M
- LCBHBT161M cena
- LCBHBT161M distributer
