SP06Q002-T

| Panel Model | SP06Q002-T |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | HITACHI |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| SP06Q002-T Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktivno območje | 51.2×38.4 mm |
| Okvir | 67.1×55.8×4.1 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80 (Typ.)(CR≥2)(Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 75Hz |
| Tip svetilke | 1S4P A-LED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge HITACHI SP06Q002-T.
HITACHI SP06Q002-T so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HITACHI SP06Q002-T pdf ali podrobne specifikacije HITACHI SP06Q002-T ali drugih HITACHI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HITACHI distributerja SP06Q002-T na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
HITACHI SP06Q002-T so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HITACHI SP06Q002-T pdf ali podrobne specifikacije HITACHI SP06Q002-T ali drugih HITACHI LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HITACHI distributerja SP06Q002-T na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "SP06Q002-T"
- HITACHI SP06Q002-T
- SP06Q002-T podatkovni list
- Slika SP06Q002-T
- SP06Q002-T cena
- SP06Q002-T distributer

