SFHD29IIE01-P01
| Panel Model | SFHD29IIE01-P01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,29 inch, 1920×624 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| SFHD29IIE01-P01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Ključne besede Desc. | 28.9 '' Bar LCD, 1920*633, 51pins, 400nits, LVDS Interface, Used on Subway. |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 1920×624 |
| Razmerje | >3:1 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 698.4 (W) × 230.25 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 733.8 (W) × 265.73 (H) mm |
| Max. Globina | 18.45 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 400 (Min.) |
| Razmerje kontrasta | 1400:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 16.7M |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | LVDS |
| Vmesni zatiči | 51 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand SFHD29IIE01-P01.
White Brand SFHD29IIE01-P01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand SFHD29IIE01-P01 pdf ali podrobne specifikacije White Brand SFHD29IIE01-P01 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja SFHD29IIE01-P01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand SFHD29IIE01-P01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand SFHD29IIE01-P01 pdf ali podrobne specifikacije White Brand SFHD29IIE01-P01 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja SFHD29IIE01-P01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "SFHD29IIE01-P01"
- White Brand SFHD29IIE01-P01
- SFHD29IIE01-P01 podatkovni list
- Slika SFHD29IIE01-P01
- SFHD29IIE01-P01 cena
- SFHD29IIE01-P01 distributer
