SFHD28IIE01
| Panel Model | SFHD28IIE01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,28. inch, 1920×360 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| SFHD28IIE01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Ključne besede Desc. | 31.5" 1/3 cut, Bar LCD Panel, 600nit, used on Subway, Such as Shenzhen line 7, Naning line 2 |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 1920×360 |
| Razmerje | >3:1 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 698.4 (W) × 145 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 733.78 (W) × 165.34 (H) mm |
| Max. Globina | 17 mm |
| LC družina | VA Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 600 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 4000:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 16.7M |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | LVDS |
| Vmesni zatiči | 51 Pins |
| Touch Panel | Touch Optional |
| Delovanje Temp. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand SFHD28IIE01.
White Brand SFHD28IIE01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand SFHD28IIE01 pdf ali podrobne specifikacije White Brand SFHD28IIE01 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja SFHD28IIE01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand SFHD28IIE01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand SFHD28IIE01 pdf ali podrobne specifikacije White Brand SFHD28IIE01 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja SFHD28IIE01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "SFHD28IIE01"
- White Brand SFHD28IIE01
- SFHD28IIE01 podatkovni list
- Slika SFHD28IIE01
- SFHD28IIE01 cena
- SFHD28IIE01 distributer
