S101IWS17NG

| Panel Model | S101IWS17NG |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| S101IWS17NG Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 10.1寸1024*600 |
| Ključne besede Desc. | 10.1 inch, 1024*600, 350nits, 50pins, TTL interface, TFT LCD Display |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD, Capacitive Touch LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 1024×600 |
| Razmerje | 16:9 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 222.72 (W) × 125.28 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 235 (W) × 143 (H) mm |
| Max. Globina | 5.22 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 350 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 60/60/50/60 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 262K/16.2M |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | TTL |
| Vmesni zatiči | 50 Pins |
| Touch Panel | Touch Optional |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CDTECH S101IWS17NG.
CDTECH S101IWS17NG so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CDTECH S101IWS17NG pdf ali podrobne specifikacije CDTECH S101IWS17NG ali drugih CDTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CDTECH distributerja S101IWS17NG na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101IWS17NG so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CDTECH S101IWS17NG pdf ali podrobne specifikacije CDTECH S101IWS17NG ali drugih CDTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CDTECH distributerja S101IWS17NG na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "S101IWS17NG"
- CDTECH S101IWS17NG
- S101IWS17NG podatkovni list
- Slika S101IWS17NG
- S101IWS17NG cena
- S101IWS17NG distributer
