S101AWX12HP

| Panel Model | S101AWX12HP |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| S101AWX12HP Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 10.1寸1280*800 |
| Ključne besede Desc. | 10.1inch, 1280*800, 650nits, 30pins, LVDS interface, TFT LCD display |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 1280×800 |
| Razmerje | 16:10 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 216.96 (W) × 135.6 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 239.62 (W) × 151 (H) mm |
| Max. Globina | 2.47 mm |
| LC družina | IPS Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 650 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 16.7M |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | LVDS |
| Vmesni zatiči | 30 Pins |
| Touch Panel | Touch Optional |
| Delovanje Temp. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CDTECH S101AWX12HP.
CDTECH S101AWX12HP so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CDTECH S101AWX12HP pdf ali podrobne specifikacije CDTECH S101AWX12HP ali drugih CDTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CDTECH distributerja S101AWX12HP na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CDTECH S101AWX12HP so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CDTECH S101AWX12HP pdf ali podrobne specifikacije CDTECH S101AWX12HP ali drugih CDTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CDTECH distributerja S101AWX12HP na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "S101AWX12HP"
- CDTECH S101AWX12HP
- S101AWX12HP podatkovni list
- Slika S101AWX12HP
- S101AWX12HP cena
- S101AWX12HP distributer
