LTM340YP03

| Panel Model | LTM340YP03 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP03 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 799.8×333.72 mm |
| Okvir | 804.1×353.91 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Razmerje kontrasta | 3000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , sRGB 100% |
| Odzivni čas | TBD |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SAMSUNG LTM340YP03.
SAMSUNG LTM340YP03 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTM340YP03 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTM340YP03 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTM340YP03 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP03 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTM340YP03 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTM340YP03 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTM340YP03 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTM340YP03"
- SAMSUNG LTM340YP03
- LTM340YP03 podatkovni list
- Slika LTM340YP03
- LTM340YP03 cena
- LTM340YP03 distributer

