LTM340YP02-Q01

| Panel Model | LTM340YP02-Q01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,34 inch, 3440×1440 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LTM340YP02-Q01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 3440(RGB)×1440 |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 799.8 × 334.8 (H×V) |
| Okvir (mm) | 811.5 × 357 × 18.1 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Zdravljenje | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Svetlost | 300 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 3000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Odgovor | 14 (Typ.)(G to G) ms |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Delovni način | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Barvna globina | 16.7M 99% (sRGB) |
| Osvetlitev ozadja | 4 strings WLED , 30K hours , No Driver |
| Masa | 5.94Kgs (Max.) |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | eDP (4 Lanes) , Connector , 50 pins |
| Napajalna napetost | 12.0V (Typ.) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SAMSUNG LTM340YP02-Q01.
SAMSUNG LTM340YP02-Q01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTM340YP02-Q01 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTM340YP02-Q01 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTM340YP02-Q01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTM340YP02-Q01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTM340YP02-Q01 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTM340YP02-Q01 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTM340YP02-Q01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTM340YP02-Q01"
- SAMSUNG LTM340YP02-Q01
- LTM340YP02-Q01 podatkovni list
- Slika LTM340YP02-Q01
- LTM340YP02-Q01 cena
- LTM340YP02-Q01 distributer
