LP121X05-A2

| Panel Model | LP121X05-A2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LP121X05-A2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 245.76×184.32 mm |
| Okvir | 261×198×5 mm |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG.Philips LCD LP121X05-A2.
LG.Philips LCD LP121X05-A2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP121X05-A2 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP121X05-A2 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP121X05-A2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP121X05-A2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP121X05-A2 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP121X05-A2 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP121X05-A2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LP121X05-A2"
- LG.Philips LCD LP121X05-A2
- LP121X05-A2 podatkovni list
- Slika LP121X05-A2
- LP121X05-A2 cena
- LP121X05-A2 distributer
