LP121X04-A2P2

| Panel Model | LP121X04-A2P2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LP121X04-A2P2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 245.76×184.32 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | CCFL |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG.Philips LCD LP121X04-A2P2.
LG.Philips LCD LP121X04-A2P2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP121X04-A2P2 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP121X04-A2P2 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP121X04-A2P2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP121X04-A2P2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LP121X04-A2P2 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LP121X04-A2P2 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LP121X04-A2P2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LP121X04-A2P2"
- LG.Philips LCD LP121X04-A2P2
- LP121X04-A2P2 podatkovni list
- Slika LP121X04-A2P2
- LP121X04-A2P2 cena
- LP121X04-A2P2 distributer

