LM64C350

| Panel Model | LM64C350 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM64C350 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.175×158.375 mm |
| Okvir | 242.5×179.4×8.5 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 30:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | 300 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM64C350.
SHARP LM64C350 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM64C350 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM64C350 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM64C350 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM64C350 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM64C350 pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM64C350 ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM64C350 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM64C350"
- SHARP LM64C350
- LM64C350 podatkovni list
- Slika LM64C350
- LM64C350 cena
- LM64C350 distributer
