LM64C21P

| Panel Model | LM64C21P |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,8.0 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | CSTN-LCD |
| LM64C21P Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 163.175×122.375 mm |
| Okvir | 216×152.4 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | Color |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Tip svetilke | CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SHARP LM64C21P.
SHARP LM64C21P so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM64C21P pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM64C21P ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM64C21P na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SHARP LM64C21P so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SHARP LM64C21P pdf ali podrobne specifikacije SHARP LM64C21P ali drugih SHARP LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SHARP distributerja LM64C21P na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LM64C21P"
- SHARP LM64C21P
- LM64C21P podatkovni list
- Slika LM64C21P
- LM64C21P cena
- LM64C21P distributer
