LC320DXY-SKA1

| Panel Model | LC320DXY-SKA1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SKA1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Okvir (mm) | 715 × 411 × 1.3 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Zdravljenje | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Odgovor | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Delovni način | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Debelina stekla | - |
| Prenosljivost | 5.02% (Typ.)(with Polarizer) |
| Barvna globina | 16.7M |
| Osvetlitev ozadja | No B/L |
| Masa | 0.86Kgs (Typ.) |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Napajalna napetost | 12.0V (Typ.) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG Display LC320DXY-SKA1.
LG Display LC320DXY-SKA1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display LC320DXY-SKA1 pdf ali podrobne specifikacije LG Display LC320DXY-SKA1 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja LC320DXY-SKA1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SKA1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display LC320DXY-SKA1 pdf ali podrobne specifikacije LG Display LC320DXY-SKA1 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja LC320DXY-SKA1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LC320DXY-SKA1"
- LG Display LC320DXY-SKA1
- LC320DXY-SKA1 podatkovni list
- Slika LC320DXY-SKA1
- LC320DXY-SKA1 cena
- LC320DXY-SKA1 distributer

