LC320DXY-SJA3

| Panel Model | LC320DXY-SJA3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SJA3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 697.685×392.256 mm |
| Okvir | 715×411 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Razmerje kontrasta | 1200:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG Display LC320DXY-SJA3.
LG Display LC320DXY-SJA3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display LC320DXY-SJA3 pdf ali podrobne specifikacije LG Display LC320DXY-SJA3 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja LC320DXY-SJA3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SJA3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display LC320DXY-SJA3 pdf ali podrobne specifikacije LG Display LC320DXY-SJA3 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja LC320DXY-SJA3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LC320DXY-SJA3"
- LG Display LC320DXY-SJA3
- LC320DXY-SJA3 podatkovni list
- Slika LC320DXY-SJA3
- LC320DXY-SJA3 cena
- LC320DXY-SJA3 distributer

