LC185TT7A

| Panel Model | LC185TT7A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LC185TT7A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 409.8×230.4 mm |
| Okvir | 421.45×242.5 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Odzivni čas | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge PANDA LC185TT7A.
PANDA LC185TT7A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list PANDA LC185TT7A pdf ali podrobne specifikacije PANDA LC185TT7A ali drugih PANDA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz PANDA distributerja LC185TT7A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
PANDA LC185TT7A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list PANDA LC185TT7A pdf ali podrobne specifikacije PANDA LC185TT7A ali drugih PANDA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz PANDA distributerja LC185TT7A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LC185TT7A"
- PANDA LC185TT7A
- LC185TT7A podatkovni list
- Slika LC185TT7A
- LC185TT7A cena
- LC185TT7A distributer

