LC185WH1-TLG1

| Panel Model | LC185WH1-TLG1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LC185WH1-TLG1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 409.8×230.4 mm |
| Okvir | 430.37×254.6×13.5 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Odzivni čas | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG Display LC185WH1-TLG1.
LG Display LC185WH1-TLG1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display LC185WH1-TLG1 pdf ali podrobne specifikacije LG Display LC185WH1-TLG1 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja LC185WH1-TLG1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG Display LC185WH1-TLG1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG Display LC185WH1-TLG1 pdf ali podrobne specifikacije LG Display LC185WH1-TLG1 ali drugih LG Display LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG Display distributerja LC185WH1-TLG1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LC185WH1-TLG1"
- LG Display LC185WH1-TLG1
- LC185WH1-TLG1 podatkovni list
- Slika LC185WH1-TLG1
- LC185WH1-TLG1 cena
- LC185WH1-TLG1 distributer
