ET026QV01-K
| Panel Model | ET026QV01-K |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Eurotech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| ET026QV01-K Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | ET026QV |
| Ključne besede Desc. | 2.6 inch, 240*320, 50pins, 300nits, MCU/TTL/SPI interface, TFT Module |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 240×320 |
| Razmerje | 3:4 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 39.6 (W) × 52.8 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 46 (W) × 64 (H) mm |
| Max. Globina | 2.6 mm |
| LC družina | IPS Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 65K/262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU/RGB/SPI |
| Vmesni zatiči | 50 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Eurotech ET026QV01-K.
Eurotech ET026QV01-K so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Eurotech ET026QV01-K pdf ali podrobne specifikacije Eurotech ET026QV01-K ali drugih Eurotech LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Eurotech distributerja ET026QV01-K na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET026QV01-K so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Eurotech ET026QV01-K pdf ali podrobne specifikacije Eurotech ET026QV01-K ali drugih Eurotech LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Eurotech distributerja ET026QV01-K na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "ET026QV01-K"
- Eurotech ET026QV01-K
- ET026QV01-K podatkovni list
- Slika ET026QV01-K
- ET026QV01-K cena
- ET026QV01-K distributer
