ET028003ADMU

| Panel Model | ET028003ADMU |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | EDT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| ET028003ADMU Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 240(RGB)×320 (QVGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 43.2 × 57.6 (H×V) |
| Okvir (mm) | 50 × 69.7 × 3.1 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | 44.2 × 58.6 (H×V) |
| Zdravljenje | - |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 70/75/75/55 (Typ.)(CR≥10) |
| Odgovor | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Dober pogled na | 12 o'clock |
| Delovni način | TN, Normally White, Transmissive |
| Barvna globina | 262K 62% (CIE1931) |
| Osvetlitev ozadja | 1S4P WLED , 30K hours , No Driver |
| Masa | TBD |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | CPU/RGB/SPI , FPC , 50 pins |
| Napajalna napetost | 2.8/2.8V (IOVCC/VCI) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge EDT ET028003ADMU.
EDT ET028003ADMU so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list EDT ET028003ADMU pdf ali podrobne specifikacije EDT ET028003ADMU ali drugih EDT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz EDT distributerja ET028003ADMU na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
EDT ET028003ADMU so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list EDT ET028003ADMU pdf ali podrobne specifikacije EDT ET028003ADMU ali drugih EDT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz EDT distributerja ET028003ADMU na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "ET028003ADMU"
- EDT ET028003ADMU
- ET028003ADMU podatkovni list
- Slika ET028003ADMU
- ET028003ADMU cena
- ET028003ADMU distributer

