COM27H2P40ULC

| Panel Model | COM27H2P40ULC |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| COM27H2P40ULC Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 240(RGB)×320 (QVGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 41.04 × 54.72 (H×V) |
| Okvir (mm) | 47 × 66 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Zdravljenje | Hard coating (2H) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (TM) 2:1 (Typ.) (RF) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Odgovor | 60/40 (Max.)(Tr/Td) ms |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Delovni način | VA, Normally Black, Transflective |
| Barvna globina | 262K 50% (CIE1931) |
| Osvetlitev ozadja | 3S1P WLED , 50K hours , No Driver |
| Masa | 19.0g (Typ.) |
| Stopnja osveževanja | - |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | CPU , FPC , 39 pins |
| Napajalna napetost | 2.7V (Typ.) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge ORTUSTECH COM27H2P40ULC.
ORTUSTECH COM27H2P40ULC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM27H2P40ULC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM27H2P40ULC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM27H2P40ULC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM27H2P40ULC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM27H2P40ULC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM27H2P40ULC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM27H2P40ULC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "COM27H2P40ULC"
- ORTUSTECH COM27H2P40ULC
- COM27H2P40ULC podatkovni list
- Slika COM27H2P40ULC
- COM27H2P40ULC cena
- COM27H2P40ULC distributer

