COM27H2P37ULC

| Panel Model | COM27H2P37ULC |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| COM27H2P37ULC Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 41.04(H)×54.72(V) mm |
| Okvir Dim. | 47(H)×66(V) mm |
| Območje Bezel | - |
| Zdravljenje | Hard coating (2H) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (TM) 2:1 (Typ.) (RF) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 60/40 (Max.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Način delovanja | VA, Normally Black, Transflective |
| Podpora Barva | 262K 50% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | WLED [3S1P] , 50K hours , W/O Driver |
| Utež | 19.0g (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | Without |
| Vrsta vmesnika | 39 pins Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , FPC |
| Napajanje | 3.0V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge ORTUSTECH COM27H2P37ULC.
ORTUSTECH COM27H2P37ULC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM27H2P37ULC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM27H2P37ULC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM27H2P37ULC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
ORTUSTECH COM27H2P37ULC so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list ORTUSTECH COM27H2P37ULC pdf ali podrobne specifikacije ORTUSTECH COM27H2P37ULC ali drugih ORTUSTECH LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz ORTUSTECH distributerja COM27H2P37ULC na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "COM27H2P37ULC"
- ORTUSTECH COM27H2P37ULC
- COM27H2P37ULC podatkovni list
- Slika COM27H2P37ULC
- COM27H2P37ULC cena
- COM27H2P37ULC distributer

