AT090TN10

| Panel Model | AT090TN10 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT090TN10 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 198×111.696 mm |
| Okvir | 211.1×126.5 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/10.4/17.0/-5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX AT090TN10.
CHIMEI INNOLUX AT090TN10 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT090TN10 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT090TN10 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT090TN10 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT090TN10 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT090TN10 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT090TN10 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT090TN10 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT090TN10"
- CHIMEI INNOLUX AT090TN10
- AT090TN10 podatkovni list
- Slika AT090TN10
- AT090TN10 cena
- AT090TN10 distributer
