AT080TN62

| Panel Model | AT080TN62 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN62 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 176.64×99.36 mm |
| Okvir | 192.8×116.9×3.7 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Min.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX AT080TN62.
CHIMEI INNOLUX AT080TN62 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT080TN62 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT080TN62 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT080TN62 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT080TN62 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT080TN62 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT080TN62 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT080TN62 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT080TN62"
- CHIMEI INNOLUX AT080TN62
- AT080TN62 podatkovni list
- Slika AT080TN62
- AT080TN62 cena
- AT080TN62 distributer

