AA142XC01

| Panel Model | AA142XC01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA142XC01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 288.768×216.576 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | CCFL |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA142XC01.
Mitsubishi AA142XC01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA142XC01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA142XC01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA142XC01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XC01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA142XC01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA142XC01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA142XC01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA142XC01"
- Mitsubishi AA142XC01
- AA142XC01 podatkovni list
- Slika AA142XC01
- AA142XC01 cena
- AA142XC01 distributer

