AA141XA02

| Panel Model | AA141XA02 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA141XA02 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 285.696×214.272 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | CCFL |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA141XA02.
Mitsubishi AA141XA02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA141XA02 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA141XA02 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA141XA02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA141XA02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA141XA02 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA141XA02 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA141XA02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA141XA02"
- Mitsubishi AA141XA02
- AA141XA02 podatkovni list
- Slika AA141XA02
- AA141XA02 cena
- AA141XA02 distributer

