AA080MB01ADA11

| Panel Model | AA080MB01ADA11 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA080MB01ADA11 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 174(W)×104.4(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Okvirna velikost | 212(W)×142(H) mm |
| Površina | Clear |
| Svetlost | 900 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Najboljši pogled na | - |
| Odzivni čas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M 52% (CIE1931) |
| Tip svetilke | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | PCAP, Tape Bonding |
| Teža plošče | 410g |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temp.: -30 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA080MB01ADA11.
Mitsubishi AA080MB01ADA11 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA080MB01ADA11 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA080MB01ADA11 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA080MB01ADA11 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA080MB01ADA11 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA080MB01ADA11 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA080MB01ADA11 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA080MB01ADA11 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA080MB01ADA11"
- Mitsubishi AA080MB01ADA11
- AA080MB01ADA11 podatkovni list
- Slika AA080MB01ADA11
- AA080MB01ADA11 cena
- AA080MB01ADA11 distributer

