AA070ME02

| Panel Model | AA070ME02 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME02 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 152.4×91.44 mm |
| Okvir | 169.8×109.7 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA070ME02.
Mitsubishi AA070ME02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA070ME02 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA070ME02 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA070ME02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA070ME02 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA070ME02 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA070ME02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA070ME02"
- Mitsubishi AA070ME02
- AA070ME02 podatkovni list
- Slika AA070ME02
- AA070ME02 cena
- AA070ME02 distributer

