28QVF2J

| Panel Model | 28QVF2J |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF2J Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 43.2×57.6 mm |
| Okvir | 49×69 mm |
| Površina | Clear, Hard coating |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Odzivni čas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 4S1P WLED |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 35 pins |
| Vhodna napetost | (1.65~3.3)/(2.5~3.3)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SII 28QVF2J.
SII 28QVF2J so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SII 28QVF2J pdf ali podrobne specifikacije SII 28QVF2J ali drugih SII LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SII distributerja 28QVF2J na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SII 28QVF2J so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SII 28QVF2J pdf ali podrobne specifikacije SII 28QVF2J ali drugih SII LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SII distributerja 28QVF2J na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "28QVF2J"
- SII 28QVF2J
- 28QVF2J podatkovni list
- Slika 28QVF2J
- 28QVF2J cena
- 28QVF2J distributer
