TXW220002I0
| Panel Model | TXW220002I0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW220002I0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Ključne besede Desc. | 2.2 inch 176*220 TFT LCD display, 20pins CPU |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 176×220 |
| Razmerje | 4:5 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 34.85 (W) × 43.56 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 41.51 (W) × 51.26 (H) mm |
| Max. Globina | 2.2 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU |
| Vmesni zatiči | 20 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TXW220002I0.
White Brand TXW220002I0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW220002I0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW220002I0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW220002I0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW220002I0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW220002I0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW220002I0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW220002I0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TXW220002I0"
- White Brand TXW220002I0
- TXW220002I0 podatkovni list
- Slika TXW220002I0
- TXW220002I0 cena
- TXW220002I0 distributer
