Pregled
Specifikacija
VG-9616TSWCG02

VG-9616TSWCG02 Osnovni podatki
| Panel Model | VG-9616TSWCG02 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,0.69 inch, 96×16 |
| Vrsta plošče | PM-OLED |
| VG-9616TSWCG02 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -40 ~ 70 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 85 °C |
VG-9616TSWCG02 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 96×16 |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | Rectangle |
| Gostota pikslov | 140 PPI |
| Razmerje | >3:1 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.18×0.20 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.18×0.20 mm (H×V) |
| Utež | 0.55±0.06g |
| Aktivno območje | 17.26×3.18 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 19.26×5.18 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 27.9×8 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.3/1.55 (Typ./Max.) mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
VG-9616TSWCG02 Optične lastnosti
| Svetlost | 150 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Razmerje kontrasta | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | Mono(White) (1-bit) |
| Odzivni čas | 0.01 |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.290; Wy:0.310 |
| Sončno svetlobno branje | N |
VG-9616TSWCG02 Elektronska funkcija
| Voznik IC | COG Built-in SSD1306 |
|---|---|
| Metoda vožnje | Duty: 1/16 |
VG-9616TSWCG02 Sistem osvetlitve ozadja
| Tip svetilke | self |
|---|---|
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
VG-9616TSWCG02 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | I²C |
|---|---|
| Razred signala | I²C |
| Vhodna napetost za panel | 2.8/7.25V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Vrsta vmesnika | FPC |
