Pregled
Specifikacija
TV122WXM-AL0

TV122WXM-AL0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV122WXM-AL0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.2 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV122WXM-AL0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Blagovna znamka | |
| Ime modela | TV122WXM-AL0 |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Raven vibracij | - |
| Opombe | eDP1.2 |
TV122WXM-AL0 Mehanske lastnosti
| Blagovna znamka | |
|---|---|
| Ime modela | TV122WXM-AL0 |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Raven vibracij | - |
| Opombe | eDP1.2 |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikslovna višina (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Prikazno območje (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Odpiranje okvirja (H × V) | - |
| Skupna dimenzija (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Skupna globina | 3.4 (Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:10 |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Oblika sloga | - |
| Masa | 205g (Max.) |
| Pokrov plošče | - |
| Površinska obdelava | Hard coating |
TV122WXM-AL0 Optične lastnosti
| Blagovna znamka | |
|---|---|
| Ime modela | TV122WXM-AL0 |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Raven vibracij | - |
| Opombe | eDP1.2 |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikslovna višina (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Prikazno območje (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Odpiranje okvirja (H × V) | - |
| Skupna dimenzija (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Skupna globina | 3.4 (Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:10 |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Oblika sloga | - |
| Masa | 205g (Max.) |
| Pokrov plošče | - |
| Površinska obdelava | Hard coating |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Barvna koordinata | Wx:0.300; Wy:0.333 |
TV122WXM-AL0 Elektronska funkcija
| Blagovna znamka | |
|---|---|
| Ime modela | TV122WXM-AL0 |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Raven vibracij | - |
| Opombe | eDP1.2 |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikslovna višina (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Prikazno območje (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Odpiranje okvirja (H × V) | - |
| Skupna dimenzija (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Skupna globina | 3.4 (Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:10 |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Oblika sloga | - |
| Masa | 205g (Max.) |
| Pokrov plošče | - |
| Površinska obdelava | Hard coating |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Barvna koordinata | Wx:0.300; Wy:0.333 |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 3.52/3.94W (Typ./Max.) |
TV122WXM-AL0 Sistem osvetlitve ozadja
| Blagovna znamka | |
|---|---|
| Ime modela | TV122WXM-AL0 |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Raven vibracij | - |
| Opombe | eDP1.2 |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikslovna višina (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Prikazno območje (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Odpiranje okvirja (H × V) | - |
| Skupna dimenzija (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Skupna globina | 3.4 (Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:10 |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Oblika sloga | - |
| Masa | 205g (Max.) |
| Pokrov plošče | - |
| Površinska obdelava | Hard coating |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Barvna koordinata | Wx:0.300; Wy:0.333 |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 3.52/3.94W (Typ./Max.) |
| Položaj | Edge light type |
| Življenje (ura) | - |
| Znesek | - |
| Oblika | - |
| Zamenjava | - |
| Vhodna napetost | |
| Vhodna toka | 100/110/120mA (Min./Typ./Max.) |
| Poraba energije | 2.52/2.74W (Typ./Max.) |
| Država članica WLED | No |
| Fizični tip | |
| Položaj vmesnika | - |
TV122WXM-AL0 Signalni vmesnik
| Blagovna znamka | STM |
|---|---|
| Ime modela | TV122WXM-AL0 |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Raven vibracij | - |
| Opombe | eDP1.2 |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (H × V) | 0.0684×0.2052 mm |
| Pikslovna višina (H × V) | 0.2052×0.2052 mm |
| Prikazno območje (H × V) | 262.565×164.16 mm |
| Odpiranje okvirja (H × V) | - |
| Skupna dimenzija (H × V) | 278.46×193.26 mm |
| Skupna globina | 3.4 (Max.) mm |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Aspect Ratio (H: V) | 16:10 |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Oblika sloga | - |
| Masa | 205g (Max.) |
| Pokrov plošče | - |
| Površinska obdelava | Hard coating |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Podpora Barva | 16.7M (8-bit) |
| Barvna koordinata | Wx:0.300; Wy:0.333 |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 3.52/3.94W (Typ./Max.) |
| Položaj | Edge light type |
| Življenje (ura) | - |
| Znesek | 1 pcs |
| Oblika | - |
| Zamenjava | - |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Vhodna toka | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Poraba energije | 1.0/1.2W (Typ./Max.) |
| Država članica WLED | No |
| Fizični tip | Connector |
| Položaj vmesnika | |
| Vrsta signala | eDP (2 Lanes) |
| Pins | 30 pins |
| Pin Pitch | 0.5 mm |
| Konfiguracija pin |
