Pregled
Specifikacija
TV108FHM-ND0

TV108FHM-ND0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV108FHM-ND0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.8 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV108FHM-ND0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | - |
| Delovanje Temp. | 0 ~ 40 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
| Ocena vibracij | - |
TV108FHM-ND0 Mehanske lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | 0 ~ 40 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
TV108FHM-ND0 Optične lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | 0 ~ 40 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
TV108FHM-ND0 Sistem osvetlitve ozadja
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | 0 ~ 40 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek | - |
| Življenska doba | 15K(Min.) (Hours) |
| Zamenjava | - |
| Oblika žarnice | - |
| Položaj | - |
| Lamp Driver | - |
TV108FHM-ND0 Signalni vmesnik
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | 0 ~ 40 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 60 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Dot Pitch | 0.0415×0.1245 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1245×0.1245 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 239.04×134.46 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek | - |
| Življenska doba | 15K(Min.) (Hours) |
| Zamenjava | - |
| Oblika žarnice | - |
| Položaj | - |
| Lamp Driver | - |
| Logična napetost | - |
| Voltage Vhod | 3.3V (Typ.) |
| Trenutni vnos | - |
