Pregled
Specifikacija
TV101WXM-TW0

TV101WXM-TW0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WXM-TW0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-TW0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Alias | - |
| Temp. Skladiščenja | -10 ~~ 60 °C |
| Delovanje Temp. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibracije | - |
TV101WXM-TW0 Mehanske lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -10 ~~ 60 °C |
| Delovanje Temp. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Globina (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Okvirna oblika | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Touch Panel | PCAP, On-Cell |
| TP Controller | With touch controller |
| Dotaknite se Signala | I²C |
| Montaža | Without |
| Utež | 175g (Max.) |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
TV101WXM-TW0 Optične lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -10 ~~ 60 °C |
| Delovanje Temp. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Globina (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Okvirna oblika | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Touch Panel | PCAP, On-Cell |
| TP Controller | With touch controller |
| Dotaknite se Signala | I²C |
| Montaža | Without |
| Utež | 175g (Max.) |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Svetilnost (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | X:0.291; Y:0.329 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
TV101WXM-TW0 Elektronska funkcija
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -10 ~~ 60 °C |
| Delovanje Temp. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Globina (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Okvirna oblika | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Touch Panel | PCAP, On-Cell |
| TP Controller | With touch controller |
| Dotaknite se Signala | I²C |
| Montaža | Without |
| Utež | 175g (Max.) |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Svetilnost (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | X:0.291; Y:0.329 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
TV101WXM-TW0 Signalni vmesnik
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -10 ~~ 60 °C |
| Delovanje Temp. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Globina (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Okvirna oblika | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Touch Panel | PCAP, On-Cell |
| TP Controller | With touch controller |
| Dotaknite se Signala | I²C |
| Montaža | Without |
| Utež | 175g (Max.) |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Svetilnost (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | X:0.291; Y:0.329 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Količina | 1 pcs |
| Pins | 40 pins |
| Višina tona | 0.5 mm |
| Konfiguracija pin | |
| Vrsta signala | MIPI (4 data lanes) |
TV101WXM-TW0 Sistem osvetlitve ozadja
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -10 ~~ 60 °C |
| Delovanje Temp. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.9(H) × 228.53(V) |
| Globina (mm) | 2.4/4.55 (Typ./Max.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Okvirna oblika | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Touch Points | 10 points |
| Touch Panel | PCAP, On-Cell |
| TP Controller | With touch controller |
| Dotaknite se Signala | I²C |
| Montaža | Without |
| Utež | 175g (Max.) |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Svetilnost (cd / m²) | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | X:0.291; Y:0.329 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Količina | 4S7P |
| Pins | 40 pins |
| Višina tona | 0.5 mm |
| Konfiguracija pin | |
| Vrsta signala | MIPI (4 data lanes) |
| Oblika | Array |
| Položaj | - |
| Zamenjava | - |
| Življenska doba | 15K(Min.) (Hours) |
| Napajalna napetost | 12.4/12.8V (Typ./Max.) |
| Trenutna dobava | 160mA (Typ.) |
| Potrošnja | 2.048W (Max.) |
| Gonilnik z osvetlitvijo | No |
