Pregled
Specifikacija
TV101WXM-NL3

TV101WXM-NL3 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WXM-NL3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 80 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti |
TV101WXM-NL3 Mehanske lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 80 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | 136.36×217.88 mm |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142×228.5 mm |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Pritrditev | Without |
TV101WXM-NL3 Optične lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 80 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | 136.36×217.88 mm |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142×228.5 mm |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
TV101WXM-NL3 Elektronska funkcija
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 80 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | 136.36×217.88 mm |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142×228.5 mm |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Poraba energije plošče | 2.06W (Max.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| D-IC Podrobnost | COG Built-in NT35521S |
TV101WXM-NL3 Signalni vmesnik
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 80 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | 136.36×217.88 mm |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142×228.5 mm |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Poraba energije plošče | 2.06W (Max.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| D-IC Podrobnost | COG Built-in NT35521S |
| Trenutni vnos | - |
| Voltage Vhod | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Potrošnja | 200/300mW (Typ./Max.) |
| Položaj | - |
| Vmesnik | MIPI (4 data lanes) |
| Znesek | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pins | 39 pins |
| Dodelitev pinov |
TV101WXM-NL3 Sistem osvetlitve ozadja
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -40 ~ 80 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 800(RGB)×1280, WXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0564×0.1692 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1692×0.1692 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | 136.36×217.88 mm |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142×228.5 mm |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Poraba energije plošče | 2.06W (Max.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| D-IC Podrobnost | COG Built-in NT35521S |
| Trenutni vnos | 21mA (Typ.) |
| Voltage Vhod | 20.3V (Typ.) |
| Potrošnja | 1.76.1.88W (Min./Typ.) |
| Položaj | - |
| Vmesnik | MIPI (4 data lanes) |
| Znesek | 7S4P |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pins | 39 pins |
| Dodelitev pinov | |
| Oblika | 4 strings |
| Življenje (ura) | - |
| Zamenjava | - |
| Voznik WLED | No |
